Yaşam

Bilecik’te Melek Mosso konserinde izdiham yaşandı

Bilecik Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve SporMelek Mosso, Ramazan Bayramı münasebetiyle düzenlenen konserde Bilecik halkıyla buluşurken, vatandaşlar alana sığmadı.

Cumhuriyet Meydanı’nda sahne alan Melek Mosso’yu Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, V. Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, siyasi parti il ​​ve ilçe başkanları ve çok sayıda Bilecikli izledi. Belediye Başkanı V. Melek Mızrak Subaşı, sahada bulunanların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak teşekkür etti.

19 Mayıs coşkusunu bir arada yaşamaktan mutluluk duyduğunu kaydeden Subaşı, “Sanatçımız ve ekibi sayesinde hoş güçleriyle Bilecik’e renk kattılar. 19 Mayıs Bayram coşkumuz arttı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anmamız Kutlu Olsun.” Gençlik ve Spor Bayramı” dedi.

Belediye Başkanı V. Melek Mızrak Subaşı, Melek Mosso’ya Bilecik çinilerine yansıtılan Atatürk portresi hediye ederken, Başkan Yardımcısı Yaşar Tüzün de sanatçıya çiçek takdim etti.

Şarkıcı Melek Mosso, Bilecik’te bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek Belediye Başkanı V. Melek Mızrak Subaşı’na teşekkür etti. – BİLECİK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu